Dom

Jiangxi Hanfei Biotechnology Co.,Ltd profil firmy

profil firmy

Jiangxi Hanfei Biotechnology Co., Ltd. ma siedzibę w Shangrao, które od czasów starożytnych było znane jako „stolica doskonałego bogactwa i ekologii”, „Bafang Tongqu” i „Portal Yuzhang”.


Jest to park przemysłowy do zbiorów w hrabstwie Wannian, mieście Shangrao w prowincji Jiangxi, który został włączony do administracji rynku i nadzoru jakości hrabstwa Wannian 24 sierpnia 2005 roku.


Zajmujemy się głównie hydrolizowanym kolagenem i hydrolizowanym białkiem roślinnym, o rocznej produkcji 3000 mt, przy użyciu w pełni zautomatyzowanego programu wielokrotnego przetwarzania do oczyszczania wody używanej do produkcji, ściśle przestrzegając procedur HACCP w celu śledzenia i kontroli całego zakupu surowców, produkcji , testowanie, przechowywanie i procesy wychodzące.
Centrum badawczo-rozwojowe i testowe wyposażone jest w wyrafinowane instrumenty do ścisłej kontroli surowców, półproduktów, produktów gotowych i materiałów opakowaniowych.


Jak zawsze, dążymy do jakości i rozwoju produktów dzięki nauce i technologii oraz nadal zapewniamy użytkownikom satysfakcjonujące bezpieczeństwo i produkty wolne od zanieczyszczeń.Najwyższa jakość produktów i doskonała obsługa posprzedażna zostały dobrze przyjęte przez klientów.

 

 


 

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Jiangxi Hanfei Biotechnology Co.,Ltd Jiangxi Hanfei Biotechnology Co.,Ltd
1 2
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : HF Collagen

Ilość pracowników : 300~400

Coroczne wyprzedaże : 3000000-4000000

pc Export : 50% - 60%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Jiangxi Hanfei Biotechnology Co.,Ltd Certyfikaty Chiny Jiangxi Hanfei Biotechnology Co.,Ltd Certyfikaty Chiny Jiangxi Hanfei Biotechnology Co.,Ltd Certyfikaty Chiny Jiangxi Hanfei Biotechnology Co.,Ltd Certyfikaty